Master BLP 53 M - газовий обігрівач промислового класу із максимальною тепловою потужністю 53 кВт. Корпус має спеціальну форму, що дозволяє створити спрямований потік нагрітого повітря обсягом до 1450 м3/год. Підходить для обігріву житлових та нежитлових приміщень великої площі з гарною вентиляцією. Гармата комплектується регулятором витрати газу та шлангом. Розпалювання здійснюється вручну від стандартної електромережі 220 В.
Основні переваги Master BLP 53 M:
- 53000 Вт – максимальна теплова потужність
- 1450 куб.м/год – максимальна продуктивність
- 3.78 л/год - витрата палива
- 0.75-1.5 бар - робочий тиск газу
- Регулятор газу із захисним клапаном
- Мотор вентилятора з термозахистом
- Захист від перегріву
- Камера згоряння з нержавіючої сталі
- Корпус із сталевого листа
- 320x510x680 мм - компактні габарити.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Теплова газова гармата Master BLP 53 M
- Інструкція з використання
- Картонна упаковка
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Основні | |
| Виробник | Master |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Газова |
| Теплова потужність | 53 кВт |
| Продуктивність | 1450 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Характеристики дизельних гармат | |
| Витрата палива | 3.48 л/год |
| Характеристики газових гармат | |
| Витрата газу | 3.48 літр/хв |
| Робочий тиск газу | 1.5 бар |
| Розпал пальника | П'єзорозпалювання |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага (кг) | 13 |
| Обсяг паливного бака, л | Немає |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Продуктивність, куб. м/год | 1450 |
| Максимальна потужність, кВт | 53 |
| Харчування | газ |
| Регулювання потужності | є |
| Комплектація | картонна коробка, регулятор, шланг |
| Номінальний струм, А | 0.48 |
| Країна торгової марки | Італія |
| Габарити корпусу, мм | 320x510x680 |
| Кабель у комплекті | Да |
| Особливості | запобіжний клапан |
| Клас захисту | IP41 |
| Коригування температури | Немає |
| Нагрівальний елемент | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 750 ₴


