
Пневмомолоток відбійний GTM G20 МОП-6
10 016 ₴
- Готово до відправки
- Код: GTM G20
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбійний молоток GTM G20 МОП-6 – пневматичний інструмент для проведення ремонтних робіт у дорожньому покритті, на будівництві під час демонтажу стін та перекриттів. Компактні розміри та вага дозволяють працювати молотком тривалий час без утоми.
Переваги відбійного молотка GTM G20 МОП-6
- Надійна конструкція
- Велика рукоятка не ковзає і зручно розташована в руці
- Збільшений діаметр та хід робочого поршня (38 мм та 155 мм)
- 50 Дж - сила удару
- 960 уд/хв - частота ударів молотка
- 4 - 6,3 Бар - робочий тиск
- 1680 л/хв - споживання повітря під час роботи
- Використовує стандартні піки з діаметром хвостовика 30 мм та довжиною 87 мм.
- 270 мм - мінімальна довжина піки
- 500 мм - максимальна довжина піки
Комплектація:
- Пневмомолоток відбійний GTM G20 МОП-6
- Пружина
- Перехідник под шланг 19 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Виробник | GTM |
| Максимальна сила удару | 50 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 960 уд/хв |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 1680 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 19 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр хвостовика | 30 мм |
| Довжина інструменту | 0.54 м |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Можливість підключення води | Ні |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип обладнання | пневмомолоток |
| Рівень шуму, дБ | невідомо |
| Частота ударів, уд/хв | 960 |
| Довжина інструменту, мм | 540 |
| Комплектація | картонна коробка |
| Витрата повітря, л/хв | 1680 |
| Рівень вібрації, м/с2 | немає даних |
| Вага інструменту, кг | 20 |
| Діаметр штуцера, дюйм | 3/4 (19 мм) |
| Діаметр шланга, дюйм | 3/4 (19 мм) |
| Робочий тиск, бар | 4 - 6.3 |
| Діаметр хвостової частини, мм | 30 |
| Особливості | дворучна конструкція |
| Країна торгової марки | Україна |
| Сила удара, Дж | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 016 ₴

