Акумулятор MERLION GP1270F2 - зовнішня батарея призначена для резервного живлення електрообладнання з невеликим споживанням енергії. Внутрішня ємність досягає 7.2 А*год при напрузі 12В, чого буде достатньо для короткочасної роботи приладів, у разі відключення електромережі.
Основні переваги MERLION GP1270F2:
- Призначається для електроустаткування з невеликим споживанням енергії
- Герметичний компактний корпус, невелика вага
- Термін служби досягає 7 років
- Використовується в ДБЖ, системах резервного освітлення, системах сигналізації та контролю
Комплектація:
- Акумулятор MERLION GP1270F2 12V 7.2AH
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 7.2 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 2.16 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Вага | 1.857 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Робоча температура, С | +10..+60 |
| Напруга, В | 12 |
| Ємність акумулятору, А*год | 7.2 |
| Вага (кг) | 1.857 |
| Габарити (мм) | 150x65x95 |
| Країна торгової марки | Китай |
| Максимальний струм заряджання | 2.16 |
| Максимальний струм розряджання | 75 |
| Напруга заряджання (буферний режим) | 13.7-13.9 |
| Термін придатності | 7 |
| Ресурс | немає даних |
| Тип клем | F2 |
| Внутрішній опір | 25 |
| Напруга заряджання (циклічний режим) | 14.6-14.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴


