Інфрачервоний обігрівач UFO Mini 1500 – надійне опалювальне обладнання, яке здатне нагріти площу до 17 м ². Даний тип обігрівачів зарекомендував себе як ефективний та економічніший, порівняно з аналогами. Компактні габарити, мала вага та просте управління роблять цю модель однією з найпопулярніших.
Переваги обігрівача UFO Mini 1500
- Просте управління
- Не сушить повітря під час роботи
- 3 режими роботи: 500 Вт, 1000 Вт, 1500 Вт
- Ресурс лампи 6000 годин
- Вимкнення обігрівача при падінні
- Металеві грати на передній панелі для захисту ламп від ударів
- Захист корпусу обігрівача за стандартом IP24
Комплектація
- Інфрачервоний обігрівач UFO Mini 1500
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.15 кг |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Основні | |
| Виробник | UFO |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Сталь, Пластик |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Рекомендована площа приміщення | 17 кв.м |
| Призначення | Побутове |
| Безпека | Відключення при падінні |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту | 0I |
| Користувацькi характеристики | |
| Максимальна потужність, кВт | 1.5 |
| Комплектація | картонна коробка, інструкція |
| Вага обігрівача, кг | 1.15 |
| Максимальна площа обігріву, м2 | 17 |
| Тип інфрачервоного нагрівача | кварцовий |
| Регулювання потужності | Так |
| Особливості | ресурс лампи 6000 годин |
| Країна торгової марки | Туреччина |
| Габарити корпусу, мм | 230х525х140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴




