
Зварювальний інвертор ПАТОН ECO-160 (1012016012)
8 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1012016012
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний інвертор Патон ECO-160 - побутове обладнання для ручного дугового зварювання (MMA). Дана модель розроблена за приницпе економічності і екологічності експлуатації. Найчастіше використовується в домашніх умовах і на невеликих виробничих об'єктах.
Призначення: застосовується для зварювання металевих труб, димоходів та водостоків з нержавіючих сталей, металевих петель, листів профнастилу. Може використовуватися під час облаштування теплиць, навісів, альтанок або зборів
Особливості інверторів Патон
- Надійні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
Переваги Патон ECO-160
- Може працювати з електродами різних видів: АНО, УОНІ, ЦЛ, ОЗЛ і ін.
- Споживання електроенергії при зварюванні становить всього 5,5 кВА
- Широкі можливості регулювання параметрів зварювання
- Завдяки блоку захисту від зниженої та підвищеної напруги збільшений термін експлуатації
- Дозволяє працювати зі слабкими електричними мережами
- Оптимальна частота струму складає 50 Гц
- Підходить для ручного дугового і аргонового зварювання
- Надійна система захисту від пилу і підвищеної вологості
- Може працювати з електродами, діаметром до 5 мм
- Компактні габарити (260x100x200 мм)
- Невелика вага (3,3 кг без аксесуарів)
Комплектація
- Джерело живлення зварювальної дуги з мережевим кабелем 2м. - 1шт
- Ремінь для перенесення на плечі - 1шт
- Фірмовий гофрокороб «Патон» - 1шт
- Кабель зварювальний з електродотримачем 3 м - 1шт
- Кабель зварювальний з клемою «маси» 3м - 1шт
- Інструкція з експлуатації - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.3 кг |
| Виробник | Патон |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Номінальна споживана потужність | 5.5 кВА |
| Напруга живлення | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 190 А |
| Напруга холостого ходу | 80 В |
| Номінальний зварювальний струм | 160 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 40 % |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип зварювання | MMA |
| Комплектація | картонна коробка, кабелі, плечовий ремінь, джерело живлення |
| Макс. струм зварювання, А | 160 |
| Вхідна напруга, В | 220 |
| Вага інвертора, кг | 3.3 |
| Споживана потужність, кВА | 5.5 |
| Клас ізоляції | B |
| Струм зварювання | постійний |
| Клас захисту IP | 21 |
| Періодичність включення, % | 40 |
| Споживана потужність, кВт | 4.4 |
| Макс. діаметр електрода, мм | 4.0 |
| Хв. діаметр електрода, мм | 1.6 |
| Хв. струм зварювання, А | 20 |
| Напруга холостого ходу, В | 80 |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 599 ₴





