
Інвертор зварювальний Патон PRO-350-400V
32 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1014035012
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний інвертор Патон PRO-350-400V - професійний цифровий інверторний випрямляч призначений для ручного дугового зварювання (MMA), аргонодугового зварювання (TIG) та напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG) у середовищі захисних газів та сумішей (як джерело у складі із зовнішнім подаю¬ ) на постійному струмі.
Призначення: найчастіше використовується у промислових цілях.
Особливості інверторів Патон
- Надійні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
Переваги Патон PRO-350-400V
- Широкі можливості регулювання параметрів зварювання
- Може працювати з електродами до 6 мм та зварювальним дротом до 1.4 мм
- Підходить для ручного дугового, аргонового та напівавтоматичного зварювання
- Захист корпусу по стандарту IP33
- Функція «Hot-Start»
- Функція «Arc-Force»
- Функція «Anti-Stick»
Комплектація
- Інверторний випрямляч PRO-350-400V - 1шт
- Зварювальний кабель 3м з електродотримачем Abicor Binzel DE2300 - 1шт
- Кабель заземлення 3м з клемою маси Abicor Binzel МК300 - 1шт
- Пластиковий кейс для транспортування зварювального інвертора та комплектуючих - 1шт
- Ремінь 1,5 м для зварювального апарату - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10.9 кг |
| Виробник | Патон |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна споживана потужність | 15 кВА |
| Напруга живлення | 380 В |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Мінімальний зварювальний струм | 15 А |
| Максимальний зварювальний струм | 450 А |
| Напруга холостого ходу | 75 В |
| Номінальний зварювальний струм | 350 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 6 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 70 % |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 332 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Довжина | 388 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип зварювання | ММА, TIG, MIG/MAG |
| Комплектація | кейс, випрямляч, кабелю |
| Макс. струм зварювання, А | 350 |
| Вхідна напруга, В | 220 |
| Вага інвертора, кг | 10.9 |
| Споживана потужність, кВА | 15.0 |
| Клас ізоляції | B |
| Струм зварювання | постійний |
| Клас захисту IP | 33 |
| Періодичність включення, % | 70 |
| Споживана потужність, кВт | 12.0 |
| Макс. діаметр електрода, мм | 6.0 |
| Хв. діаметр електрода, мм | 1.6 |
| Хв. струм зварювання, А | 15 |
| Напруга холостого ходу, В | 75 |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 899 ₴



