
Інвертор аргонодуговий зварювальний PATON Standard TIG-200 (1033020012)
21 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1033020012
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний інвертор PATON Standard TIG-200 - професійний цифровий інверторний випрямляч призначений для аргонодугового зварювання виробів та з'єднань з нержавіючої сталі, легованих сталей та кольорових металів. Також може використовуватися в режимах ручного дугового зварювання MMA або напівавтоматичного зварювання дротом, при підключенні подаючого блоку.
Переваги PATON Standard TIG-200
- Підходить для аргонового, ручного дугового та напівавтоматичного зварювання.
- Зручне регулювання параметрів зварювання
- Інформативний рідкокристалічний екран
- Широкий діапазон вибору зварювального струму від 10 до 200 А
- Може працювати з електродами до 5 мм та дротом до 1 мм.
- Вбудований блок безконтактного підпалу дуги
- Функція "PULSE"
- Функція "Hot-Start"
- Функція "Arc-Force"
- Функція "Anti-Stick"
Комплектація
- Зварювальний апарат
- Ремінь для перенесення на плечі
- Пальник аргонодуговий ABITIG 26, 4 м
- Мідний кабель (3 м) с клемою "маса" Abicor Binzel МК300
- Фірмовий кейс PATON™
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.8 кг |
| Виробник | Патон |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Максимальний зварювальний струм | 270 А |
| Напруга холостого ходу | 70 В |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зварювання | ММА, TIG, MIG/MAG |
| Комплектація | кейс, випрямляч, кабель, пальник |
| Макс. струм зварювання, А | 200 |
| Вхідна напруга, В | 220 |
| Вага інвертора, кг | 5.8 |
| Споживана потужність, кВА | 8.0 |
| Клас ізоляції | B |
| Струм зварювання | постійний |
| Клас захисту IP | 21 |
| Періодичність включення, % | 45 |
| Споживана потужність, кВт | 6.4 |
| Макс. діаметр електрода, мм | 5.0 |
| Хв. діаметр електрода, мм | 1.6 |
| Хв. струм зварювання, А | 10 |
| Напруга холостого ходу, В | 70 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Споживана потужність (W) | 8 кВА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 999 ₴



