
Плазморіз GTM CUT-40Y LED
17 086 ₴
- Готово до відправки
- Код: CUT-40Y LED
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM CUT-40Y LED - інверторна установка для повітряно-плазмового різання різних конструкційних матеріалів: сталь, мідь, алюміній, чавун і т.д. Апарат для плазмового різання CUT-40Y LED генерує плазму за допомогою повітря, що проходить через спеціальний блок підготовки. Температура в місці різу досягає 15000 С, що дозволяє з легкістю різати найтвердіші метали.
Переваги плазморізу GTM CUT-40Y LED
- IGBT-технологія
- Мікропроцесорне управління
- Великий кольоровий LED-екран із підсвічуванням
- Підходить для точного різання чорних та кольорових металів.
- 20 мм - максимальна товщина різу сталі
- 40 А - максимальний струм на виході плазмотрону
- Безконтактний підпал дуги
- Просте та інтуїтивно зрозуміле налаштування робочих параметрів дуги
- Підтримка сили струму та напруги під навантаженням для стабільної дуги
- 6,8 кВА / 4.96 кВт - максимальна споживана потужність
- Примусове повітряне охолодження для тривалої роботи
- Вбудований блок підготовки повітря з манометром
- 3-4.5 бар – необхідний робочий тиск повітряного потоку
- 130 л/хв - споживання повітря під час роботи
- Металевий корпус із захистом за стандартом IP21S
Комплектація
- Апарат плазмової різки GTM CUT-40Y LED
- Плазмотрон
- Затискач маси з кабелем
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна загальна вага | 6.2 кг |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 20 мм |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Тип плазмового зварювання | Ручний |
| Параметри плазмотрона | |
| Витрата повітря | 7.8 куб.м/год |
| Номінальний робочий струм на дузі | 40 А |
| Максимальний робочий струм на дузі | 40 А |
| Мінімальний робочий струм на дузі | 20 А |
| Номінальна робоча напруга на дузі | 96 В |
| Максимальна робоча напруга на дузі | 96 В |
| Мінімальна робоча напруга на дузі | 88 В |
| Охолодження пальника | Повітряне |
| Максимальна температура факела на зрізі сопла | 15000 град. |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Висота | 2145 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 40 А |
| Напруга холостого ходу | 290 В |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Вага апарату | 6.2 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Макс. струм зварювання, А | 40 |
| Споживана потужність, кВА | 6.8 |
| Періодичність включення, % | 30 |
| Споживана потужність, кВт | 4.96 |
| Тип зварювання | плазмова різка |
| Витрата повітря, л/хв | 130 |
| Вхідна напруга, В | 220 |
| Струм зварювання | постійний |
| Вага інвертора, кг | 8.0 |
| Клас ізоляції | H |
| Клас захисту IP | 21S |
| Хв. струм зварювання, А | 20 |
| Напруга холостого ходу, В | 220 |
| Комплектація | апарат плазмового різання, плазмовий огляд, кабель із затискачем маси |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. роздільний різ, мм | 20 |
| Макс. чистовий різ, мм | 14 |
| Робочий тиск, МПа | 0.3 - 0.45 |
| Запалювання дуги | , безконтактний |
| Особливості | LED-екран |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 086 ₴






