
Напівавтомат інверторний GTM MIG-200ES LED
16 281 ₴
- Готово до відправки
- Код: MIG-200ES LED
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM MIG-200ES LED - інверторна установка для напівавтоматичного зварювання MIG чорних металів у середовищі захисних газів за допомогою зварювального дроту. Крім основного режиму MIG, є режим ручного ММА та аргонодугового зварювання TIG. Конструктивно напівавтомат складається з 3 блоків: блоку живлення, блоку керування та силового блоку. Таке компонування забезпечує більшу надійність, ремонтопридатність та ефективне охолодження.
Переваги напівавтоматаGTM MIG-200ES LED
- IGBT-технологія
- Мікропроцесорне управління
- Великий кольоровий LED-екран із підсвічуванням
- Інтелектуальне налаштування параметрів зварювання залежно від матеріалу
- Працює в режимі MIG, MMA та LIFT TIG
- 200 А - максимальний зварювальний струм
- 6,8 кВт - максимальна споживана потужність
- 0.6 - 1.0 - робочий діаметр зварювального дроту
- 4 мм – максимальний рекомендований діаметр електрода
- 20% - тривалість навантаження при струмі 200А
- 60% - тривалість навантаження при струмі 115А
- 100% - тривалість навантаження при струмі 89А
- Функція Synergy - автоматичне налаштування параметрів зварювання залежно від товщини матеріалу
- Функція VRD – зниження напруги холостого ходу для захисту від ураження електричним струмом
- Регульований форсаж дуги
- Регульований гарячий старт
- Посилений механізм подачі дроту
- Уповільнена подача дроту під час підпалу дуги
- Захист від прилипання електродів
- Захист від перегріву, перенапруги та перевантаження
- Захист корпусу від пошкоджень за стандартом IP21S
Комплектація
- Джерело зварювального струму GTM MIG-200ES LED
- Електродотримач з кабелем та байонетним роз’ємом
- Затискач маси з кабелем та байонетним роз’ємом
- Пальник з роз’ємом KZ-2 (євро) 3м
- Керівництво з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Виробник | GTM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Номінальна споживана потужність | 6.8 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Номінальний зварювальний струм | 89 А |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальна швидкість зварювання | 0.6 м/хв |
| Мінімальна швидкість зварювання | 0.4 м/хв |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 9 м/хв |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2 м/хв |
| Тривалість навантаження | 20 % |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Макс. струм зварювання, А | 200 |
| Споживана потужність, кВА | немає даних |
| Хв. діаметр дроту, мм | 0.6 |
| Періодичність включення, % | 20 |
| Споживана потужність, кВт | 8.5 |
| Тип зварювання | ММА, MIG/MAG, TIG |
| Макс. діаметр електрода, мм | 4.0 |
| Хв. діаметр електрода, мм | 2.5 |
| Розташування котушки | внутрішнє |
| Вхідна напруга, В | 220 |
| Струм зварювання | постійний |
| Макс. діаметр дроту, мм | 1.0 |
| Клас ізоляції | H |
| Клас захисту IP | 21S |
| Хв. струм зварювання, А | 10 |
| Напруга холостого ходу, В | 50 |
| Швидкість подачі дроту, м/хв | 9 |
| Вага напівавтомата, кг | 10.0 |
| Комплектація | пальник, кабель маси, кабель із тримачем електрода |
| Країна торгової марки | Україна |
| Особливості | LED-екран із підсвіткою |
| Тип пристрою | напівавтомат-інвертор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 281 ₴





