
Зварювальний інвертор GTM MMA-180DS LCD
7 209 ₴
- Готово до відправки
- Код: MMA-180DS LCD
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM MMA-180DS LCD - інверторна установка для ручного дугового зварювання MMA металів за допомогою плавких електродів. Крім основного режиму, є режим аргонодугового зварювання LIFT TIG. Конструктивно інвертор складається з 3 блоків: блоку живлення, блоку керування та силового блоку. Таке компонування забезпечує більшу надійність, ремонтопридатність та ефективне охолодження.
Переваги інвертора GTM MMA180DS LCD
- IGBT-технологія
- Мікропроцесорне управління
- Великий кольоровий LCD-екран з підсвічуванням
- Інтелектуальне налаштування параметрів зварювання залежно від матеріалу
- Працює в режимі MMA та LIFT TIG
- 220 А - максимальний зварювальний струм
- 6.96 кВт - максимальна споживана потужність
- 1.6 - 5 мм - діаметр зварювального електрода
- 30% - тривалість навантаження при струмі 180А
- 60% - тривалість навантаження при струмі 127А
- 100% - тривалість навантаження при струмі 99А
- Функція VRD – зниження напруги холостого ходу для захисту від ураження електричним струмом
- Регульований форсаж дуги
- Регульований гарячий старт
- Захист від прилипання електродів
- Захист від перегріву, перенапруги та перевантаження
- Захист корпусу від пошкоджень за стандартом IP21S
Комплектація
- Джерело зварювального струму GTM MMA-180DS LCD
- Кабель із тримачем електрода
- Кабель із затискачем маси з кабелем
- Зварювальна маска
- Скло для зварювальної маски
- Молоток зі щіткою
- Ремінь
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.8 кг |
| Виробник | GTM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Частота струму | 50 Гц |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Номінальна споживана потужність | 8.7 кВА |
| Напруга живлення | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Максимальний зварювальний струм | 180 А |
| Напруга холостого ходу | 80 В |
| Номінальний зварювальний струм | 99 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 30 % |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Макс. струм зварювання, А | 180 |
| Споживана потужність, кВА | немає даних |
| Періодичність включення, % | 30 |
| Споживана потужність, кВт | 8.7 |
| Тип зварювання | MMA, TIG |
| Макс. діаметр електрода, мм | 5.0 |
| Хв. діаметр електрода, мм | 1.6 |
| Вхідна напруга, В | 220 |
| Струм зварювання | постійний |
| Вага інвертора, кг | 3.8 |
| Клас ізоляції | H |
| Клас захисту IP | 21S |
| Хв. струм зварювання, А | 10 |
| Напруга холостого ходу, В | 80 |
| Комплектація | картонна коробка, кабелі, маска, плечовий ремінь, джерело живлення |
| Країна торгової марки | Україна |
| Особливості | LСD-екран із підсвіткою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 209 ₴





