RM Electric RM-02001e - електричний побутовий нагрівач радіаторного типу. Має потужність 1,5 кВт та призначений для обігріву приміщень до 15 кв.м, при використанні як основне джерело тепла. На корпусі є регулятор потужності та термостат, за допомогою якого регулюється та підтримується температура в кімнаті. Завдяки запатентованому дизайну ребер, нагрівання кімнати здійснюється за лічені хвилини.
Основні переваги RM Electric RM-02001e:
- 15 кв.м - площа обігріву при використанні як основне джерело тепла
- 7 зварних секцій, заповнених екологічно безпечним мастилом
- Регулятор потужності із 3 вбудованими рівнями нагрівання
- 0.6 / 0.9 / 1.5 кВт - споживана потужність при роботі
- Вбудований термостат
- Плавне регулювання температури приміщення від +5 С до +35 С
- Захист від перегріву
- Захист від перекидання
- 8 кг - вага обігрівача
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Радіатор масляний RM Electric RM-02001e
- Зволожувач
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Виробник | RM Electric |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Відстрочка старту | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Таймер | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Захист від перегріву | Так |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Коліщата | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функція зволоження | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Тепловентилятор | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Датчик перекидання | Так |
| Камінний ефект | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Площа обігріву, кв.м | 15 |
| Комплектація | картонна коробка, інструкція, зволожувач |
| Макс. потужність, кВт | 1.5 |
| Кількість секцій, шт | 7 |
| Особливості | Незахищена олія |
| Країна торгової марки | Китай |
| Режими роботи, кВт | 0.6 / 0.9 / 1.5 |
| Вентилятор | Ні. |
| Вага радіатора, кг | 8 |
| Габарити ВхШХГ, мм | 670х380х140 |
| WiFi | Ні. |
| Пульт ДУ | Ні. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 597 ₴




