Ємність 350 літрів горизонтальна зручна для використання на відкритому просторі (кришка герметично не закривається). Дуже добре підходить для тривалого зберігання і транспортування (потрібно посилювати) води, хімічних речовин (дизельне паливо, масла, кислоти, отрутохімікати і багато іншого). Також можна зберігати в'язкі, порошкоподібні і гранульовані речовини. Головною відмінністю даної ємності є рівномірний тиск рідини на сливі, як у повній, так і практично порожній ємності, що дозволяє виробляти хороший рівномірний полив.
Ємність 350 літрів горизонтальна пластикова синього кольору, виготовлена з поліетилену, призначеного для контакту з харчовими продуктами і питною водою.
Ємність 350 літрів горизонтальна не має власного запаху і не вбирає сторонні запахи. Матеріал виробів стійкий до ультрафіолетової дії, не змінює фізичних і хімічних властивостей в діапазоні температур від -40 C до + 60 С. Рідини, які при замерзанні, значно розширюються: вода та інші на основі води, при мінусових температурах рекомендується злити.
Надійність
Термін експлуатації до 50 років
Обмеження
Забороняється наповнювати ємність спиртом, бензином та іншими самозаймистими рідинами.
Комплектація
- Ємність 350 л. - 1 шт.
- Кришка - 1 шт.
- Штуцер зливний 1/2 дюйма - 1 шт.
Характеристики
- Обсяг: 350 літрів
- Довжина / ширина / висота: 110/77/80 см 5% (габаритний розмір)
- Діаметр горловини: 340 мм
- Товщина стінки (приблизна): 3 мм
- Діаметр під злив: 1/2 дюйма
- Колір синій
- Кількість шарів: 2 шар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Litolan |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Об'єм резервуара | 350 л |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Тип резервуара за способом встановлення | Горизонтальний |
| Тип резервуара за способом монтажу | Надземний |
| Тип резервуара за кількістю стінок | Двостінний |
| Тип резервуара за кількістю секцій | Односекційний |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 83 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | ємність |
| Форма | горизонтальна |
| Довжина, см | 110 |
| Діаметр штуцера, дюйм | 1/2 |
| Ширина, див | 77 |
| Об'єм, л | 350 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Висота, см | 83 |
| Діаметр горловини, см | 32 |
| Кількість шарів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний об'єм наповнення резервуара | 0.35 куб. м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 701 ₴


