NTC TRT-5,5 - якісний 3-фазний бензиновий генератор з номінальною потужністю 4.4 кВт при роботі на 3 фазах та 3.2 кВт при роботі на 1 фазі. До генератора можна підключати обладнання, яке працює з напругою 220 або 380 В. На корпусі є 2 розетки на 220 В і 1 на 380 В. Вбудований бак на 5,3 л дозволяє працювати до 2,5 годин при навантаженні 75%.
У цьому генераторі використовується комплексне регулювання напруги, що забезпечує подачу великого пускового струму навіть за рахунок падіння напруги. Ця функція є обов’язковою для запуску асинхронних двигунів, наприклад, циркулярних пил або компресорів.
Основні переваги NTC TRT-5,5:
- 3.2 кВт/4.4 кВт - номінальна потужність на 1 фазі/3 фазах
- 3.5 кВт / 4.9 кВт - максимальна потужність на 1 фазі / 3 фазах
- 220 В / 380 В - вихідна напруга на 1 фазі / 3 фазах
- 7.8 А/18 А - номінальний струм на виході на 1 фазі/3 фазах
- 2 розетки 230В та 1 розетка на 380 В для підключення техніки
- Синхронний альтернатор Mecc Alte T16F-160 з мідною обмоткою
- Працює від фірмового двигуна Honda GX270
- 270 куб.см - об'єм двигуна
- 6,3 кВт / 8,4 л.с - потужність двигуна
- 5.3 л - об'єм паливного бака
- 2,4 л/год – витрата палива при навантаженні 75%
- 2,2 год - час роботи при навантаженні 75%
- Захист корпусу за стандартом IP23
- Колеса для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Генератор бензиновий NTC TRT-5,5
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 73 кг |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Основні | |
| Виробник | NTC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Номінальна потужність | 4.4 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 2.2 годин |
| Режим роботи | Аварійний |
| Максимальна потужність | 4.9 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Номінальна сила струму | 7.8 А |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Кількість фаз | 3 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 270 куб. см |
| Потужність двигуна | 8.4 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | Honda GX270 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 5.3 л |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Споживання палива | 2.4 л/год |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага (кг) | 73 |
| Потужність двигуна, л. с | 8.4 |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Витрата палива, л/год | 2.4 |
| Об'єм масла, л | 1.1 |
| Обсяг паливного бака, л | 5.3 |
| Рівень шуму, дБ | 97 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Honda GX270 |
| Час безперервної роботи, год | 2.2 |
| Розміри (Д*Ш*В), см | 740x550x520 |
| Частота, Гц | 50 |
| Об'єм двигуна, см3 | 270 |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Напруга, В | 220/380 |
| Комплектація | картонна коробка |
| Потужність максимальна 1ф, кВт | 3.5 |
| Потужність номінальна 1ф, кВт | 3.2 |
| Потужність максимальна 3ф, кВт | 4.9 |
| Потужність номінальна 3ф, кВт | 4.4 |
| Країна торгової марки | Чехия |
| AVR (авторегулятор напруги) | Немає |
| Тип запуску | ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 657 ₴

