
Думпер міні-самоскид акумуляторний GTM E50M/32/20A 500 кг на колесах
105 497 ₴
- Немає в наявності
- Код: E50M/32/20A
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
GTM E50M/32/20A - акумуляторний міні-транспортер з максимальною вантажопідйомністю 500 кг, призначений для виконання завдань пов'язаних із транспортуванням землі, гравію, каміння, сміття та багатьох інших різних матеріалів та вантажів. Це робить його ідеальним помічником на будь-якому будівельному майданчику, у лісовому та сільському господарстві, а також для озеленення. Дана модель працює від акумулятора 48 ємністю 32 А * год і переміщається за допомогою 4 коліс.
Основні переваги GTM E50M/32/20A:
- Простота управління
- Великий сталевий контейнер для сипких матеріалів
- 500 кг - максимальна вантажопідйомність
- Ручний механізм скидання вантажу з газовим амортизатором
- 1,34 л.с/1 кВт - потужність двигуна
- Вбудований акумулятор 48 ємністю 32 А * год
- 8 / 6 годин - час роботи / заряджання акумулятора
- Легкий ручний стартер для запуску
- Привід на передні 2 колеса
- Передні пневматичні колеса 4.00-8 з великим протектором для кращого зчеплення
- 0-5/0-2,5 км/год - швидкість вперед/назад
- Великі LED фари потужністю 35 Вт для роботи в темний час
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Самохідний будівельний візок-дампер GTM E50M/32/20A
- Інструкція експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Стан | Новий |
| Напрямок розвантаження | Назад |
| Тип вантажного автомобіля | Самоскид |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Вага | 190 |
| Довжина | 1450 мм |
| Основні | |
| Пробіг | 0 км |
| Рік випуску | 2022 |
| Характеристики ходової | |
| Швидкість руху (транспортна) | 5 км/г |
| Колісна формула | 4×2 |
| Характеристики двигуна | |
| Потужність двигуна | 1.34 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Потужність двигуна, кВт | 1.0 |
| Тип харчування | акумулятор |
| Напруга, В | 48 |
| Кількість передач | 2 вперед / 1 назад |
| Вантажопідйомність, кг | 500 |
| Ємність акумулятору, А*год | 32 |
| Потужність двигуна, л. с | 1.34 |
| Індикатор заряду акумулятора | є |
| Тип акумулятора | AGM |
| Пересування | колеса |
| Фари | є |
| Габарити ВхШхГ, см | 87х77х145 |
| Вага | 190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 497 ₴



