
Думпер гусеничний міні-самоскид GTM D50MA 500 кг
142 471 ₴
- Готово до відправки
- Код: D50MA
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM D50MA - бензиновий міні-транспортер з максимальною вантажопідйомністю 500 кг, призначений для виконання завдань пов'язаних із транспортуванням землі, гравію, каміння, сміття та багатьох інших різних матеріалів та вантажів. Це робить його ідеальним помічником на будь-якому будівельному майданчику, у лісовому та сільському господарстві, а також для озеленення. Дана модель працює від бензинового двигуна Rato R210 потужністю 6 л.с та переміщається за допомогою гусеничного приводу.
Основні переваги GTM D50MA:
- Простота управління
- Великий сталевий контейнер для сипких матеріалів
- 500 кг - максимальна вантажопідйомність
- 4-тактний бензиновий двигун Rato R210
- 6 л.с/4,4 кВт - потужність двигуна
- Легкий ручний стартер для запуску
- Гусеничний привід для переміщення по бездоріжжю
- 3 передач вперед / 1 назад
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Самохідний будівельний візок-дампер GTM D50MA
- Інструкція експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Стан | Новий |
| Напрямок розвантаження | Назад |
| Тип вантажного автомобіля | Самоскид |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата палива, л/год | 2.3 |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Обсяг масляного бака, л | 0.55 |
| Обсяг бака, л | 3.6 |
| Потужність двигуна, кВт | 4.4 |
| Об'єм двигуна, куб. см | 212 |
| Тип харчування | бензин |
| Кількість передач | 3 вперед / 1 назад |
| Вантажопідйомність, кг | 500 |
| Потужність двигуна, л. с | 6.0 |
| Пересування | гусениці |
| Фари | Немає |
| Габарити ВхШхГ, см | 113х77х167 |
| Вага | 286 |
| Висота | 1130 мм |
| Витрата палива | 2.3 л/годину |
| Максимальна кількість оборотів | 3600 об/хв |
| Швидкість руху (транспортна) | 5 км/г |
| Вантажність | 500.0 |
| Пробіг | 0 км |
| Норма токсичності | Euro 5 |
| Рік випуску | 2022 |
| Тактність двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм двигуна | 0.212 |
| Потужність двигуна | 6.0 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 286 |
| Ширина | 770 мм |
| Довжина | 1670 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 471 ₴


