
Мийка високого тиску Karcher HD 6/15 M (1.150-930.0)
48 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.150-930.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Idrobase Karcher HD 6/15 M:
- 12 місяців – повна гарантія на весь механізм
- Професійне обладнання для збирання
- 220 В - робоча напруга живлення
- 3.1 кВт - потужність двигуна
- 225 бар – максимальний тиск води на виході
- 560 л/година - максимальна продуктивність
- 60 С – максимальна температура води на вході
- Просте керування
- Колеса для транспортування
- 29 кг – вага мийки
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мийка високого тиску Karcher HD 6/15 M
- Шланг високого тиску 10 м
- Пістолет
- Подовжувач для пістолета 850 мм
- Сопло
- Інструкція
- Картонна коробка.
ОПИС МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ Karcher HD 6/15 M
Karcher HD 6/15 M – професійний апарат для очищення поверхонь від забруднення за допомогою води під високим тиском. Призначений для використання у промислових та побутових умовах. Ця модель працює від мережі 220 В і споживає 3,1 кВт потужності. На виході видає 560 л води протягом години під тиском до 225 бар.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3100 Вт |
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна продуктивність | 560 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 225 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Автомобільні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип обладнання | Мойка |
| Напруга мережі, В | 220 |
| Тип двигуна | електричний |
| Потужність двигуна, Вт | 3100 |
| Довжина шлангу, м | 10 |
| Комплектація | шланг, пістолет, насадка, форсунка |
| Матеріал корпусу | сталь/полістирол |
| Максимальна температура води, °С | 60 |
| Максимальний тиск, бар | 225 |
| Вага мийки, кг | 29 |
| Витрата води, л/год | 560 |
| Країна торгової марки | Германия |
| Матеріал помпи | Сталь |
| Габарити мойки, см | 70x46x40 |
| Мінімальний тиск, бар | Немає даних |
| Тип мийки | професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 999 ₴
