
Промисловий обігрівач інфрачервоний UFO TYY 7200
22 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: TYY/72
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інфрачервоний обігрівач UFO TYY 7200 – надійне опалювальне обладнання промислового класу, яке здатне нагріти площу закритого приміщення до 70 м². Даний тип обігрівачів зарекомендував себе як ефективніший і економічніший, порівняно з аналогами. Важливою перевагою ік-обігрівачів є те, що вони запобігають появі вогкості та хвороботворних бактерій у приміщенні, що обігрівається. Інфрачервоні обігрівачі часто купують для обігріву будинку, дачі чи гаражу.
Переваги обігрівача UFO TYY 7200
- Може встановлюватися як на стіну, так і на підлогу
- Площа обігріву до 70 м ²
- Живиться від промислової мережі 380В
- Ресурс лампи 6000 годин
- Надійно захищений від перегріву та вологи
- Оснащений надійним термостатом, завдяки чому може підтримувати постійну температуру відповідно до виставлених налаштувань.
- Дозволяє контролювати температуру нагрітого повітря
- Кварцовий тип нагрівача
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 7200 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 780 мм |
| Основні | |
| Виробник | UFO |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 50 кв.м |
| Призначення | Промислове |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Максимальна потужність, кВт | 7.2 |
| Напруга, В | 380 |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Вага обігрівача, кг | 10 |
| Максимальна площа обігріву, м2 | 70 |
| Тип інфрачервоного нагрівача | Кварцовий |
| Клас захисту | IP24 |
| Регулювання потужності | Так |
| Особливості | ресурс лампи 6000 годин |
| Країна торгової марки | Туреччина |
| Габарити корпусу, мм | 510х780х140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 500 ₴



