Yato YT-83081 - компактний зарядний пристрій із вбудованим Li-Pol акумулятором, який призначається для допомоги в запуску двигуна при розрядженому акумуляторі. Заряджається від стандартної електричної мережі з напругою 220 В або автомобільного прикурювача. Вбудований акумулятор має ємність 9000 мА*год, що видаватиме номінальний пусковий струм 200 А кілька разів поспіль. На корпусі додатково є роз'єм USB для зарядки електроніки і роз'єм DC 12 В.
Основні переваги Yato YT-83081:
- Заряджається від побутової мережі 220 В або від прикурювача
- Вбудований акумулятор Li-Pol ємністю 9000 мА*год /33 Вт*год
- 12 В – напруга заряду акумуляторів
- 200 А - номінальний пусковий струм,
- 400 А - піковий пусковий струм
- Світлодіодна індикація заряду батареї
- Вихід для підключення зарядних кабелів з гумовою заглушкою
- 2 USB-порти для зарядки електроніки: 5 В / 2 А
- Вихід DC 12 В/3,5 А для живлення обладнання
- Вбудований ліхтарик із 3 режимами роботи
- 0.34 кг - мала вага
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Автономний пуско-зарядний пристрій Yato YT-83081
- Кабель із затискачами для підключення до акумулятора - 1 шт.
- Універсальний перехідник USB на mini-USB / micro-USB / Lightning / Apple -30-pin - 1 шт
- Зарядний пристрій від мережі 220 В – 1 шт
- Зарядний пристрій для прикурювача - 1 шт
- Інструкція використання
- Чохол для транспортування
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.34 кг |
| Основні | |
| Виробник | Yato |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Матеріал корпусу | АБС-пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Стан | Новий |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувацькi характеристики | |
| Джерело живлення | 220 / 12 |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Вага | 0.34 |
| Максимальний струм заряду | Немає даних |
| Мінімальна ємність акумулятора | Немає даних |
| Споживана потужність | Немає даних |
| Розміри | 200x100x10 |
| Максимальний пусковий струм | 400 |
| Максимальна ємність акумулятора | Немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 752 ₴








