
Болгарка мережева DeWalt DWE4257KT 125 мм
17 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWE4257KT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережева кутова шліфувальна машина DeWalt DWE4257KT – промисловий електричний інструмент для різання та зачистки різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону та інших. Працює з відрізними та шліфувальними дисками, чашками діаметром до 125 мм. Оснащена електродвигуном потужністю 1500 Вт, що забезпечує до 10000 об/хв на холостому ходу.
Переваги кутової шліфмашини DeWalt DWE4257KT:
- Професійне будівельне обладнання
- Потужність двигуна: 1500 Вт
- Електронне регулювання обертів
- Максимальні оберти: 2800–10000 об/хв
- Двигун із захистом від абразивного впливу
- Електро-механічна захисна муфта
- Система викиду пилу під час роботи
- Захист від випадкового включення
- Захист від перевантаження
- Безінструментальне регулювання захисного кожуха
- Антивібраційна рукоятка
Технічні характеристики:
- Тип: мережева кутова шліфувальна машина (болгарка)
- Виробник: DeWalt
- Модель: DWE4257KT
- Максимальний діаметр диска: 125 мм
- Потужність двигуна: 1500 Вт
- Максимальні оберти: 10000 об/хв
- Електронне регулювання обертів: є
- Антивібраційна рукоятка: є
Комплектація:
- Болгарка DeWalt DWE4257 – 1 шт.
- Захисний кожух – 1 шт.
- Кожух для шліфування бетону – 1 шт.
- Бічна рукоятка – 1 шт.
- Дугоподібна рукоятка – 1 шт.
- Внутрішній фланець – 1 шт.
- Зовнішній фланець – 1 шт.
- Алмазне коло для шліфування бетону – 1 шт.
- Ключ для заміни кола – 1 шт.
- Кейс – 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 1500 |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Рівень шуму при роботі, дБ | 103 |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Джерело живлення | Мережа |
| Вага шліфмашини, кг | 2.6 |
| Наявність плавного пуску | Є |
| Кількість обертів, об/хв | 2800-10000 |
| Особливості | система виведення пилу |
| Країна торгової марки | США |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Коригування перевертів | Є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Кейс у комплекті | Так |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 499 ₴






