-14%

Торцювальна пила Bosch GCM 216 Professional
8 496 ₴
7 332 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0601B33000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bosch GCM 216 Professional - електрична торцювальна пилка, яка призначається для використання вдома, у приватних майстернях та при поточному ремонті. Належить до серії професійного інструменту, який розроблений спеціально для майстрів та ентузіастів. У пилку вбудований щітковий електродвигун потужністю 1300 Вт. При роботі електропилка використовує пиляльні диски розміром 216x30 мм, максимальна товщина пропила досягає при цьому 60 мм. У корпусі є яскравий лазерний цілевказник, що дозволяє контролювати лінію пропилу. Для видалення тирси при роботі є можливість підключення пилососа.
Основні переваги Bosch GCM 216 Professional:
- Високопотужний щітковий двигун з мідною обмоткою
- 1300 Вт – максимальна потужність двигуна
- 216x30 мм - розмір пиляльного диска
- 4800 об/хв - швидкість обертання диска
- 60 мм – максимальна товщина пропилу під кутом 45°
- 123 мм - максимальна ширина пропилу
- 0..45° - кут нахилу пили вліво
- 0..47° - кут повороту пили вправо та вліво
- 43 мм – максимальна товщина пропилу під кутом 45°
- Лазерний вказівник лінії різу
- Можливість підключення до пилососу
Комплектація:
- Пила торцювальна Bosch GCM 216 Professional
- Пильний диск
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Виробник | Bosch |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальний діаметр диска | 216 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 123 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут повороту | 47 град. |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.1 кг |
| Висота | 515 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 1300 |
| Тип двигуна | щітковий |
| Комплектація | пиляльний диск |
| Тип харчування | Мережа |
| Плавний пуск | Немає |
| Вага пилки, кг | 10.1 |
| Максимальний кут нахилу | 45 |
| Максимальна глибина пропилу, мм | 60 |
| Діаметр пильного диска, мм | 216 |
| Глибина пропилу при нахилі 45, мм | 45 |
| Максимальні оберти, об/хв | 4800 |
| Максимальний кут повороту пили | 47 |
| Посадкове отвір, мм | 30 |
| Особливості | Лідер лазера |
| Країна торгової марки | Германия |
| Габарити корпусу, мм | 500x455x515 |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Максимальна ширина пропила, мм | 123 |
| Функція протяжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 332 ₴




