Фрезер Makita M3602 - це зручний, потужний інструмент та незамінний помічник для амбітних ентузіастів DIY при виконанні численних робіт з обробки дерева. Щиток від стружки забезпечує додаткову безпеку під час роботи. Для швидкої та легкої зміни інструменту передбачено блокування шпинделя, а добре збалансована конструкція забезпечує гарну стійкість інструменту. Затискач дозволяє використовувати фрези з діаметром валу від 6 до 12 мм. Видалення пилу за допомогою адаптера гарантує, що робоча зона залишається чистою та акуратною. Широкий асортимент приладдя для Makita M3602 включає паралельний упор, змінну цангу та відповідний інструмент для зміни фрези.
Основні переваги Makita M3602:
- 1650 Вт - висока потужність
- Змінна цанга – можна використовувати фрези з хвостовиком 6, 8 та 12 мм.
- 60 мм -максимальний хід фрези
- 27000 об/хв - максимальні обороти фрези на холостому
- Захист від повторного запуску
- Плавний запуск
- Адаптер для видалення пилу
Комплектація:
- Фрезер Makita M3602
- Патрубок для пилососу 415412-8
- Паралельний упор 342428-9
- Шаблон 16 345387-6
- Гайковий ключ 781034-9
- Цангова втулка 6 мм 763811-1
- Цангова втулка 8 мм 763812-9
- Цангова втулка 12 мм 763628-2
- Притискна гайка 763629-0
- Фреза пазова 12 мм 733236-3
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1650 Вт |
| Вага | 5.7 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Makita |
| Максимальна глибина фрезерування | 60 мм |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна кількість обертів | 27000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Обертів, об/хв | 27000 |
| Рівень шуму, дБ | 95 |
| Комплектація | набір аксесуарів для роботи |
| Тип харчування | Мережа |
| Плавний пуск | Є |
| Цанга, мм | 6, 8, 12 |
| Вага фрезера, кг | 5.7 |
| Хід фрези, мм | 60 |
| Тип фрезера | Вертикальний |
| Потужність фрезера, Вт | 1650 |
| Особливості | захист від випадкового запуску |
| Країна торгової марки | Японія |
| Габарити корпусу, мм | 284x148x300 |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Підтримання обертів | Немає даних |
| Коригування перевертів | Ні. |
- Ціна: 9 921 ₴





