Vulkan SL-TSE-20FA - якісний електричний обігрівач промислового класу із живленням від мережі 220 В. Корпус має циліндричну форму, що дозволяє створити спрямований потік нагрітого повітря. Підходить для обігріву житлових та нежитлових приміщень площею 20 кв.м. При обігріві споживає 2000 Вт потужності. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений із сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
Основні переваги Vulkan SL-TSE-20FA:
- 220 В - напруга живлення
- 165 куб.м/год - максимальна продуктивність
- 2000 Вт - потужність обігрівача
- Вбудований термостат
- Режим роботи без обігріву із споживанням всього 30 Вт
- Корпус із сталевого листа
- Вбудована ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Теплова електрична гармата Vulkan SL-TSE-20FA
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Основні | |
| Виробник | VULKAN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрична |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Продуктивність | 165 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Ні |
| Безсхідчасте регулювання потужності | Ні |
| Фотоелемент | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага (кг) | 4.0 |
| Обсяг паливного бака, л | Немає даних |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Продуктивність, куб. м/год | 165 |
| Максимальна потужність, кВт | 2 |
| Харчування | мережа |
| Регулювання потужності | Немає |
| Комплектація | картонна коробка, вилка, кабель живлення |
| Продуктивність, м3/год | 165 |
| Номінальний струм, А | Немає даних |
| Країна торгової марки | Україна |
| Габарити корпусу, мм | 270х240х350 |
| Кабель у комплекті | Да |
| Особливості | вбудований термостат |
| Клас захисту | IP24 |
| Коригування температури | Да |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 002 ₴




