
Теплова електрична гармата Vulkan SL-TSE-30G
3 031 ₴
- Готово до відправки
- Код: SL-TSE-30G
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vulkan SL-TSE-30G - якісний електричний обігрівач промислового класу із живленням від мережі 220 В. Корпус має циліндричну форму, що дозволяє створити спрямований потік нагрітого повітря. Підходить для обігріву житлових та нежитлових приміщень площею 30 кв.м. Має на корпусі ступінчастий перемикач, що дозволяє регулювати потужність споживання від 1500 Вт до 3000 Вт. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений із сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
Основні переваги Vulkan SL-TSE-30G:
- 220 В - напруга живлення
- 336 куб.м/год - максимальна продуктивність
- Ступінчасте регулювання потужності
- 1500 Вт / 3000 Вт - ступені потужності обігрівача
- Вбудований термостат
- Режим роботи без обігріву із споживанням всього 30 Вт
- Корпус із сталевого листа
- Вбудована ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Теплова електрична гармата Vulkan SL-TSE-30G
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Основні | |
| Виробник | VULKAN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрична |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Продуктивність | 336 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Безсхідчасте регулювання потужності | Ні |
| Фотоелемент | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Обсяг паливного бака, л | Немає даних |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Максимальна потужність, кВт | 3 |
| Комплектація | картонна коробка, вилка, кабель живлення |
| Продуктивність, куб. м/год | 336 |
| Харчування | Мережа |
| Клас захисту | IP24 |
| Регулювання потужності | Так |
| Вага (кг) | 7.0 |
| Продуктивність, м3/год | 336 |
| Особливості | вбудований термостат |
| Країна торгової марки | Україна |
| Габарити корпусу, мм | 335х340х420 |
| Кабель у комплекті | Да |
| Номінальний струм, А | Немає даних |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Коригування температури | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 031 ₴



