
Тепловентилятор електричний Vulkan SL-TSE-33C
2 734 ₴
- Готово до відправки
- Код: SL-TSE-33C
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vulkan SL-TSE-33C - якісний електричний обігрівач промислового класу із живленням від мережі 220 В. Підходить для обігріву житлових та нежитлових приміщень площею 45 кв.м. При обігріві споживає від 1650 до 3300 Вт потужності. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений із сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
Основні переваги Vulkan SL-TSE-33C:
- 220 В - напруга живлення
- 662 куб.м/год - максимальна продуктивність
- Ступінчасте регулювання потужності
- 1650 Вт/3300 Вт - потужність обігрівача
- Вбудований термостат
- Режим роботи без обігріву із споживанням всього 30 Вт
- Корпус із сталевого листа із захистом за стандартом IP24
- Вбудована ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Тепловентилятор електричний Vulkan SL-TSE-33C
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3.3 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Основні | |
| Виробник | VULKAN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрична |
| Теплова потужність | 3.3 кВт |
| Продуктивність | 662 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Безсхідчасте регулювання потужності | Ні |
| Фотоелемент | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Мінімальна потужність, кВт | 1.65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 734 ₴



