Vulkan SL-PTC5000R - якісний електричний обігрівач промислового класу із живленням від мережі 220 В. Корпус має циліндричну форму, що дозволяє створити спрямований потік нагрітого повітря. Підходить для обігріву житлових та нежитлових приміщень площею 60 кв.м. Має на корпусі ступінчастий перемикач, що дозволяє регулювати потужність споживання від 4000 Вт до 5000 Вт. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений із сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
Основні переваги Vulkan SL-PTC5000R:
- 220 В - напруга живлення
- 451 куб.м/год - максимальна продуктивність
- Ступінчасте регулювання потужності
- 4000 Вт / 5000 Вт - ступені потужності обігрівача
- Вбудований термостат
- Режим роботи без обігріву із споживанням всього 40 Вт
- Корпус із сталевого листа
- Вбудована ручка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Теплова електрична гармата Vulkan SL-PTC5000R
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 5000 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Основні | |
| Виробник | VULKAN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрична |
| Теплова потужність | 5 кВт |
| Продуктивність | 451 куб.м/год |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Керамічна пластина |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт. |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Безсхідчасте регулювання потужності | Ні |
| Фотоелемент | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Обсяг паливного бака, л | Немає даних |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Максимальна потужність, кВт | 5 |
| Комплектація | картонна коробка, вилка, кабель живлення |
| Продуктивність, куб. м/год | 451 |
| Харчування | мережа |
| Клас захисту | Немає даних |
| Регулювання потужності | Так |
| Вага (кг) | 5.0 |
| Продуктивність, м3/год | 451 |
| Особливості | вбудований термостат |
| Країна торгової марки | Україна |
| Габарити корпусу, мм | 310х290х370 |
| Кабель у комплекті | Да |
| Номінальний струм, А | Немає даних |
| Нагрівальний елемент | кераміка |
| Коригування температури | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 976 ₴




