
Електроди Frunze ЦУ-5 термостійка сталь, 450 мм, 2.5 мм, 2.5 кг
371 ₴
- Немає в наявності
- Код: ЦУ-5
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Електроди FRUNZE ЦУ-5 2,5 мм - плавящийся електрод з фтористо-кальцієвим покриттям для зварювання легованої термостійкою сталі. Довжина електрода 450 мм, діаметр - 2,5 мм. Електроди поставляються в пачці вагою 2,5 кг.
Застосування: використовується для зварювання вуглецевих і низьколегованих сталей, що працюють при температурі до 4000ºС.
Рекомендації по зварюванню електроди забезпечують високу стійкість металу шва до утворення пір при подовженні дуги, дозволяють виконувати зварювання кореневого шва товстостінних труб з великим зазором. Зварювання виконувати короткою дугою, кромки перед зварюванням зачистити. Повторна прокалювання електродів перед зварюванням 340/380ºС протягом 2-2,5 годин.
Особливості електродів FRUNZE
- Усі виробничі потужності знаходяться безпосередньо на території України
- Більше 11 років досвіду в секторі виробництва зварювальних електродів
- Процес виробництва відповідає державним стандартам якості
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) - 0,1%
- Кремній (Si) - 0,3%
- Марганець (Mn) - 1,45%
- Сірка (S) - 0,025%
- Фосфор (P) - 0,03%
Переваги електродів FRUNZE ЦУ-5, 2.5 мм
- Вологість електродів перед застосуванням не повинна перевищувати 0,7%
- Для зварювання використовується постійний струм зворотної полярності
- Довжина електрода становить 450 мм
- Основне (фтористо-кальцієве) покриття електродів
- Підходять для зварювання легованої стали термостійкою
- Плавящийся тип електрода
- Діаметр 2,5 мм
- Вага упаковки - 2,5 кг
Характеристики електрода FRUNZE ЦУ-5, 2.5 мм
| Вид електродів: | плавляться |
| Маркування електродів: | ЦУ-5 |
| Діаметр електрода: | 2,5 мм |
| Довжина електрода: | 450 мм |
| Тип покриття електрода: | основне |
| Матеріал зварювання: | легована термостійка сталь |
| Вага пачки: | 2,5 кг |
5 причин купити електроди в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна вигідно придбати якісні зварювальні електроди FRUNZE ЦУ-5. ТД " Укрсервіс - офіційний дилер ТМ FRUNZE на території України. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія. Якщо Вас цікавить ціна на 2,5 кг зварювальних електродів FRUNZE, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, які електроди краще вибрати для термостійкої сталі. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про кращих зварювальних електродах в Україні.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 2.5 мм |
| Довжина електрода | 450 мм |
| Вага упаковки | 2.5 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання теплостійких, легованих сталей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електродів | плавляться |
| Діаметр електрода, мм | 2.5 |
| Тип покриття | основне |
| Вага пачки, кг | 2.5 |
| Довжина електрода, мм | 450 |
| Призначення електродів | легована термостійка сталь |
- Ціна: 371 ₴
