-36%

Замок навісний Vulkan LS5745L із захистом від вологи 45 мм
281 ₴
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: LS5745L
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vulkan LS5745L - навісний замок відкритого типу (коморний). Корпус виготовлений із хромованої сталі, додатково покритий пластмасою та поміщений у гумовий чохол із кришкою, яка закриває також замкову щілину. Покриття захищає замок від несприятливих погодних умов та ворота або двері від подряпин. Дужка прогумована та додатково оснащена гумовими кільцями, які не дають волозі потрапити усередину механізму.
Основні переваги навісного замку Vulkan LS5745L:
- Оригінальна продукція
- Висока якість виконання
- Сталевий корпус із пластиковим покриттям
- Гумовий чохол на корпусі, який закриває замкову щілину від вологи
- Прогумована дужка із загартованої сталі товщиною 8 мм
- Двостороння фіксація дужки у закритому стані
- Латунний циліндр із високоміцними штифтами
- 20х51 мм - розміри прорізу дужки
- 39х47 мм - розмір корпусу
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Замок навісний Vulkan LS5745L 45 мм - 1 шт.
- Ключ - 3 шт
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.2 кг |
| Ширина | 39 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь, ABS-пластик |
| Колір замку | Синій, Чорний |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | замок навісний |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Габарити | 170х90х40 |
| Клас захисту | 4 |
| Вид ключа | англійська |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | синій із чорним |
| Країна торгової марки | Україна |
| Вага | 0.2 |
| Тип замка | відкритий |
| Тип замикання | автоматичне |
| Матеріал дуги | загартована сталь |
| Тип дуги | напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴


