Інверторний бензиновий генератор CONTIMAC GR2000i – оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки з максимальною потужністю на виході до 1.95 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід чи риболовлю ще яскравішим та комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 4,5 л вистачить до 6 год при 50% навантаженні. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист при низькому рівні мастила. Зручна захищена панель. Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву.Індикатор сигналу тривоги значно спрощує контроль при використанні.
Переваги електрогенератора CONTIMAC GR2000i:
- Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Кожух генератора дозволяє досягнути максимально тихої роботи
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Точний контроль запальника, інтелектуальне управління швидкістю двигуна, більш висока ефективність, нижча витрата.
- Можна використовувати для підключення медичного обладнання та чутливої техніки
- 1.8 кВт - висока номінальна потужність
- 4,5 л - великий обсяг бака для палива за низької витрати
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 7.1 А - номінальний струм під час роботи
Комплектація:
- Генератор CONTIMAC GR2000i – 1 шт.
- Інструкція експлуатації – 1 шт
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 23.5 кг |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Основні | |
| Виробник | CONTIMAC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Бельгія |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Режим роботи | Безперервний |
| Максимальна потужність | 1.95 кВт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Номінальна сила струму | 7.1 А |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Повна потужність | 2 кВА |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Так |
| Рівень шуму | 67.9 дБ |
| Ручка для перенесення | Так |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Автоматичний регулятор напруги | Ні |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 4.5 л |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.4 л |
| Споживання палива | 0.75 л/год |
| Користувацькi характеристики | |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Країна походження | Бельгія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Ні |
- Ціна: 33 600 ₴





