
Замок навісний Vulkan BX0150 PVC 50 мм
202 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: BX0150
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Vulkan BX0150 - навісний замок відкритого типу (коморний). Корпус виготовлений із хромованої сталі та додатково покритий ПВХ. Покриття захищає замок від несприятливих погодних умов та ворота або двері від подряпин. Дужка додатково оснащена гумовими вставками, які не дають волозі потрапити всередину механізму.
Основні переваги навісного замку Vulkan BX0150:
- Оригінальна продукція
- Висока якість виконання
- Сталевий корпус із ПВХ-покриттям
- Дужка із загартованої сталі товщиною 8 мм
- Двостороння фіксація дужки у закритому стані
- Латунний циліндр із високоміцними штифтами
- 26х26 мм - розміри прорізу дужки
- 41х50 мм - розмір корпусу
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Замок навісний Vulkan BX0163 PVC 63 мм - 1 шт.
- Ключ - 3 шт
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.3 кг |
| Ширина | 41 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | VULKAN |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь, ABS-пластик |
| Колір замку | Червоний |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | замок навісний |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Габарити | 140х90х30 |
| Клас захисту | 4 |
| Вид ключа | англійська |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | червоний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Вага | 0.3 |
| Тип замка | відкритий |
| Тип замикання | автоматичне |
| Матеріал дуги | загартована сталь |
| Тип дуги | напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴


