
Замок навісний Vulkan BX0138 PVC 38 мм
138 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: BX0138
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Vulkan BX0138 - навісний замок відкритого типу (амбарний). Корпус виготовлений із хромованої сталі та додатково покритий ПВХ. Покриття захищає замок від несприятливих погодних умов, а також ворота або двері від подряпин. Дужка додатково обладнана гумовими вставками, які не дають волозі потрапити всередину механізму.
Основні переваги навісного замка Vulkan BX0138:
- Оригінальна продукція
- Висока якість виготовлення
- Сталевий корпус із ПВХ-покриттям
- Дужка із загартованої сталі завтовшки 6 мм
- Двостороння фіксація дужки в закритому стані
- Латунний циліндр із високоміцними штифтами
- 20х21 мм — розміри прорізу дужки
- 34х38 мм — розміри корпусу
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Замок навісний Vulkan BX0138 PVC 38 мм — 1 шт.
- Ключ — 3 шт.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.15 кг |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь, ABS-пластик |
| Колір замку | Червоний |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | замок навісний |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Габарити | 140х90х20 |
| Клас захисту | 4 |
| Вид ключа | англійська |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | червоний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Вага | 0.15 |
| Тип замка | відкритий |
| Тип замикання | автоматичне |
| Матеріал дуги | загартована сталь |
| Тип дуги | напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴


