Vulkan BC2960 - навісний замок відкритого типу (коморний). Корпус та дужка виготовлені із загартованої сталі, яка стійка до зламу. Замок класичної конструкції та обладнаний системою автоматичного замикання без ключа.
Основні переваги навісного замку Vulkan BC2960:
- Оригінальна продукція
- Висока якість виконання
- Міцний корпус із загартованої сталі
- Дужка із загартованої сталі товщиною 10 мм із ущільнюючими гумовими кільцями
- Двостороння фіксація дужки у закритому стані
- Латунний циліндр із високоміцними штифтами
- 32х32 мм - розміри прорізу дужки
- 50х63 мм - розмір корпусу
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Замок навісний Vulkan BC2960 60 мм - 1 шт.
- Ключ - 3 шт
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.45 кг |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Загартована сталь |
| Колір замку | Сірий |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | замок навісний |
| Матеріал корпусу | загартована сталь |
| Габарити | 155х120х30 |
| Клас захисту | 4 |
| Вид ключа | англійська |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | сірий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Вага | 0.45 |
| Тип замка | відкритий |
| Тип замикання | автоматичне |
| Матеріал дуги | загартована сталь |
| Тип дуги | напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴



