
Замок навісний Vulkan BC2975 75 мм
337 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВС2975
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vulkan BC2975 - навісний замок відкритого типу (коморний). Корпус та дужка виготовлені із загартованої сталі, яка стійка до зламу. Замок класичної конструкції та обладнаний системою автоматичного замикання без ключа.
Основні переваги навісного замку Vulkan BC2975:
- Оригінальна продукція
- Висока якість виконання
- Міцний корпус із загартованої сталі
- Дужка із загартованої сталі товщиною 10 мм із ущільнюючими гумовими кільцями
- Двостороння фіксація дужки у закритому стані
- Латунний циліндр із високоміцними штифтами
- 40.5х40.5 мм - розміри прорізу дужки
- 58х75 мм - розмір корпусу
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Замок навісний Vulkan BC2975 75 мм - 1 шт.
- Ключ - 3 шт
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.7 кг |
| Ширина | 58 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Загартована сталь |
| Колір замку | Сірий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Захисна конструкція |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | замок навісний |
| Матеріал корпусу | загартована сталь |
| Габарити | 190х150х30 |
| Клас захисту | 4 |
| Вид ключа | англійська |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | сірий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Вага | 0.7 |
| Тип замка | відкритий |
| Тип замикання | автоматичне |
| Матеріал дуги | загартована сталь |
| Тип дуги | напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴


