Акумулятор Ultracell UCG22-12 - зовнішня гелева батарея призначена для резервного живлення електрообладнання з великим споживанням енергії. Внутрішня ємність досягає 22 А*год при напрузі 12В, чого буде достатньо для довгої роботи приладів, у разі відключення електромережі.
Основні переваги Ultracell UCG22-12:
- Призначається для електроустаткування з великим споживанням енергії
- Підходить для електромереж, де часто відбуваються збої
- Термін служби досягає 10 років
- Використовується в ДБЖ, системах резервного освітлення, електростанціях, системах сигналізації та контролю
Комплектація:
- Акумулятор Ultracell UCG22-12 12V 22AH
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.1 кг |
| Висота | 167 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Ultracell |
| Тип акумулятора | GEL |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Ємність акумулятору | 22 А. г |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 6.1 А |
| Стан | Новий |
| Тип струмовивіду | Бічні/верхні |
| Користувацькi характеристики | |
| Робоча температура, С | 0..+40 |
| Напруга, В | 12 |
| Ємність акумулятору, А*год | 22 |
| Вага (кг) | 6.1 |
| Габарити (мм) | 181x77x167 |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип клем | F3 |
| Напруга заряджання (буферний режим), В | 13.5-13.8 |
| Термін придатності, років | 10 |
| Внутрішній опір, мОм | 18 |
| Максимальний струм розряджання, А | 204 |
| Максимальний струм заряджання, А | 6.6 |
| Ресурс, циклів заряджання | Немає даних |
| Напруга заряджання (циклічний режим), В | 14.4-15.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 780 ₴

