
Генератор інверторний 1.8 кВт Briggs&Stratton P2400 PowerSmart
51 065 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7720000399-bez-pdv
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Briggs&Stratton P2400 PowerSmart – інверторний бензиновий генератор, оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном з максимальною потужністю на виході до 2,4 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід чи риболовлю ще яскравішим та комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 3.8 л вистачить до 8 годин (25% навантаження). Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист від низького рівню мастила.
Переваги електрогенератора Briggs&Stratton P2400:
- Компактний та легкий
- Максимально тихий під час роботи - рівень шуму всього 58 дБ
- Підходить для живлення чутливої електроніки та медичного обладнання
- 1.8 кВт - висока номінальна потужність
- 3,8 л - великий об'єм бака для палива при низькій витраті
- до 8 годин час роботи (при навантаженні 25%)
- 2 розетки 220В 16А для підключення техніки
- Розетка DC 12В 5А для зарядки акумуляторів
- 2 порти USB 5В 2.1А для зарядки смартфонів та іншої електроніки
- Розетка для паралельного підключення 2 генераторів (за допомогою спеціального комплекту)
- Функція CO Guard для відключення генератора при виявленні чадного газу
Комплектація:
- Генератор Briggs&Stratton P2400 PowerSmart – 1 шт
- Інструкція експлуатації – 1 шт
- Упаковка
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 22.7 кг |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Основні | |
| Виробник | Briggs & Stratton |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Режим роботи | Безперервний |
| Максимальна потужність | 2.4 кВт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Так |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Ручка для перенесення | Так |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 79 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 3.8 л |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.4 л |
| Споживання палива | 0.4 л/год |
| Користувацькi характеристики | |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 065 ₴




