GZWM BD-11 - сталевий газовий балон для пропану. Використовується для зручного приготування їжі, в умовах коли немає можливості розводити багаття, а також в екстрених ситуаціях за відсутності доступу до стандартного способу готування.
Зверніть увагу: балон поставляється без газу усередині! Для підключення обладнання додатково потрібен редуктор.
Переваги балона GZWM BD-11
- Відповідність стандарту ISO EN 1442
- Сертифікація TÜV
- 27 л - об'єм балона
- 11 кг – максимальне наповнення балона
- Як паливо використовується звичайний пропан
- Заправка балону здійснюється на звичайних АГЗС
- Стандартна різьба для підключення W21.8L
- 300х590 мм - компактні габарити
Комплектація
- Балон газовий 27 л GZWM BD-11 - 1 шт
- Кран-вентиль газовий - 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GZWM |
| Об`єм | 27 л |
| Висота | 590 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 300 мм |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Маса порожнього балона | 10.4 кг |
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Випробувальний тиск | 25 бар |
| Призначення балона | Для пропану, Для бутану, Для газових сумішей |
| Максимальна маса газу | 11 кг |
| Товщина стінки балона | 3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Редуктор | Ні |
| Плавкий запобіжник | Ні |
| Опорний башмак | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | балон газовий |
| Тип газу | пропан-бутан |
| Матеріал | сталь |
| Вага | 10.4 |
| Об'єм | 27 л |
| Потужність | Немає даних |
| Регулятор потужності | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 940 ₴

