
Редуктор газовий на балон GAZ Eurodisco ERT-MN 2014
300 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERT-MN 2014
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
GAZ Eurodisco ERT-MN 2014 - редуктор для встановлення на побутові газові балони об'ємом до 50 л. Знижує тиск на виході балона до безпечного.
Переваги редуктора GAZ Eurodisco ERT-MN 2014
- Якісні матеріали
- Використовується на балонах зі зрідженими вуглеводневими газами (пропан, пропан-бутан)
- 1,5 кг/година - витрата газу на виході
- 0,03 бар/3 кПа - тиск на виході
- 10 мм – діаметр штуцера (під шланг 9 мм)
- W21,8L - вхідне різьблення
- Ключ для затягування гайки в комплекті
Комплектація
- Редуктор газовий на балон GAZ Eurodisco ERT-MN 2014 - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Виробник | GAZ |
| Країна виробник | Румунія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | редуктор газовий |
| Тип газу | пропан-бутан |
| Витрата палива | 2660 л/годину |
| Матеріал | латунь |
| Вага | 1.0 |
| Об'єм | Немає даних |
| Потужність | Немає даних |
| Регулятор потужності | Є |
| Пропускна здатність | 2.66 куб.м/год |
| Максимальний вихідний тиск | 30 мбар |
| Монтажне положення | Вертикальне |
| Матеріал корпусу регулятора | Латунь |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
