Vorel 88672 - побутовий ліхтарик на еластичному ремені, призначений для носіння на голові. Дана модель має широкий спектр застосування: туризм, їзда на велосипеді, монтажні роботи. Завдяки корпусу із ударостійкого ABS-пластику ліхтарик не боїться пошкоджень.
Основні переваги Vorel 88672:
- Яскравий світлодіод потужністю 1 Вт
- 140 Лм - світловий потік
- Живлення від 3 батарейок 1,5 В типу ААА (у комплект не входять)
- 3 режими роботи: 100% яскравості, 50% яскравості та стробоскоп
- Фокусування променя
- Регулювання кута нахилу
- Ударостійкий корпус
- Регульоване кріплення
- Клас електрозахисту – ІІІ
- Захист корпусу за стандартом IP20
Комплектація:
- Ліхтар налобний Vorel 88672
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Батарейки |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 140 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Користувацькi характеристики | |
| Джерело живлення | 3хААА |
| Габарити | 55x40x65 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Потужність | 1 Вт |
| Тип заряджання | не передбачено |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 ₴

