-14%

Акумуляторний ударний шурупокрут Bosch GSB 185-LI Professional
9 084 ₴
7 836 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06019K3100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bosch GSB 185-LI - ударний дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. У шурупокруті встановлений металевий швидкозатискний 13 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Редуктор у цій моделі двоступінчастий, що дозволяє регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У даній моделі є 20 режимів для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 50 Н*м, а також є режим свердління та режим ударного свердління.
Основні переваги Bosch GSB 185-LI:
- Інструмент професійного класу
- Металевий швидкозатискний 13 мм патрон
- 50 Н*м - максимальний крутний момент
- 2 швидкості - для роботи битою та свердлом
- 500/1900 об/хв - максимальні оберти
- 20 режимів налаштування крутного моменту
- 10 мм - максимальний діаметр шурупів для закручування (без засвердлювання)
- Режим свердління + режим ударного свердління
- 35 мм - максимальний діаметр свердління у дереві
- 10 мм - максимальний діаметр свердління в металі
- 10 мм - максимальний діаметр свердління в камені
- Реверс
- LED-підсвічування
Комплектація:
- Шурупокрут Bosch GSB 185-LI Professional
- Акумулятор Li-Ion GBA 18V 2.0Ah - 2 шт
- Зарядний пристрій GAL 18V-20
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1900 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальна кількість ударів | 27000 уд/хв |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Малайзія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.99 кг |
| Ширина | 54 мм |
| Довжина | 162 мм |
| Висота | 229 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | Кейс, 2 акумулятори 18 В 2 А·год, зарядний пристрій |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | від акумулятора |
| Кількість режимів | 20+2 |
| Режим роботи | ударний |
| Габарити | 162x54x229 мм |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | професійний |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Вага | 0.99 кг |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Крутний момент | 50 Нм |
| Кількість ударів | 27000 уд./хв |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 35 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 10 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Є |
| Вдарний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 836 ₴
