
Мотокоса ECHO SRM-3610T/U бензинова, 1,43 кВт + Повний комплект витратників
25 571 ₴
- Немає в наявності
- Код: null
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ РОЗХОДНИХ МАТЕРІАЛІВ, ПРОФЕСІЙАЛЬНО ПІДОБУДНИЙ ДЛЯ ВАС:
* комплект дає змогу без додаткових витрат відразу розпочати косіння трави або чагарників
Найменування
Артикул:
Косильна головка Husqvarna T45X M12L для струн діаметром від 2.7 до 3.3 мм
78923
Ніж для зарослів ECHO 255х25,4 мм
80180
Струна косильна ECHO 2,7 мм 72 метри, кругла
81776
Олія ECHO Power Blend X, 1 літр
78107
Бензинова садова техніка для скошування трави та бур'янів у місцях, недоступних або важкодоступних для інших різновидів садової техніки. Ця модель обладнана містким паливним баком об'ємом 0,85 літра та 2-тактним двигуном на 1,43 кВт.
4-точкова антивібраційна система захищає оператора від вібрацій двигуна та вала з косильною гарнітурою. Зменшує ймовірність виникнення захворювання суглобів рук у разі тривалої напруженої роботи.
Призначення: часто використовується для скошування в місцях, недоступних для газонокосарок: біля стін, бордюрів, каменів, дерев, живоплоту, під лавочками, скульптурами тощо.
Особливості мотокоси ECHO
Ідеальне співвідношення потужності та ваги
Ергономічний дизайн і міцна конструкція
Понад 70 років досвіду у виготовленні садової техніки
Японська торгова марка міжнародного масштабу
Замкнутий цикл виробництва: усі комплектуючі збираються на одному заводі
Виробничі потужності розташовані в Японії, США, Китаї
Єдиний стандарт контролю якості, який не залежить від країни-виробника
Переваги мотокоси ECHO SRM-3610T/U
Надійний 2-тактний двигун потужністю 1,43 кВт (1,94 к.с.)
Об'єм двигуна становить 36,3 см. куб.
Міцний паливний бак обсягом 0,85 літр
Система запалювання з цифровим блоком керування забезпечує стабільну роботу двигуна у всіх режимах
Витрата палива за максимальних навантажень може досягати 0,92 л/год
Твердий приводний вал має діаметр 7 мм
Діаметр штанги становить 25 мм
Ручка велосипедного типу має зручні гумові ручки
Комбінований захисний кожух може використовуватися як із тримерною головкою, так і з ножем для трави
Використовується разом із ранцевим ременем
Має СЕ маркування
Мотокоса без системи різання важить 6,6 кг
Комплектація
Мотокоса
Косильна головка Husqvarna
Ніж для зарослів
Струна косильна — 72 метри
Олія ECHO — 1 літр
щиток для струнної різальної головки — 1 шт.
щиток для металевого полотна — 1 шт.
захисні окуляри (відповідають вимогам ANSI Z 87.1)-1шт
попереджуюча табличка-1шт
плечовий ремінь — 1 шт.
струнна різальна головка-1шт
стопор-1шт
торцевий ключ-1шт
Г-подібний ключ-1шт
посібник з експлуатації
гарантійний талон
коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Тип | Мотокоса |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.85 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.6 кг |
| Діаметр вала | 7 мм |
| Діаметр волосіні | 3.0 мм |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | коса, ніж, косильна головка |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність | 1.4 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.9 л. |
| Оберти двигуна | 7000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 36.3 см3 |
| Оснастка | Косильна головка |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 0.92 л/час л/годину |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 500 мм |
| Ширина захоплення ножа | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 571 ₴




