
Кущоріз ECHO SRM-520ES/U бензиновий, 2.16 кВт + Повний комплект витратників
26 942 ₴
- Немає в наявності
- Код: null
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ ВИТРАТИХ МАТЕРІАЛІВ, ПРОФЕСІЙНО ПІДІБРАНИЙ ДЛЯ ВАС:
* комплект дозволяє без додаткових витрат відразу приступити до косовиці трави або чагарників
| Найменування | Артикул: | |
![]() |
Косильна головка | |
![]() |
Ніж для чагарників ECHO | |
![]() |
Струна косильна ECHO 2,7 мм 72 метра, круглая | 81776 |
![]() |
Мастило ECHO Power Blend X, 1 літр | 78107 |
Кущоріз ECHO SRM-520ES/U - бензинова садова техніка для очищення території від кущів, чагарників і бур'янів. Цей пристрій оснащено містким паливним баком об'ємом 0,69 л і бензиновим двигуном на 2,16 кВт.
Призначення: часто використовується для очищення території від кущів, чагарників, бур'янів; садівники можуть використовувати цей інструмент для підрізання живоплотів і дерев.
Особливості кущорізів ECHO
- Ідеальне співвідношення потужності і ваги
- Ергономічний дизайн і міцна конструкція
- Більше 70 років досвіду у виготовленні садової техніки
- Японська торгова марка міжнародного масштабу
- Замкнутий цикл виробництва: всі комплектуючі збираються на одному заводі
- Виробничі потужності знаходяться в Японії, США, Китаї
- Єдиний стандарт контролю якості, який не залежить від країни-виробника
Переваги кущорізу ECHO SRM-520ES/U
- Надійний бензиновий двигун потужністю 2,16 кВт (2,94 к.с.)
- Об'єм двигуна становить 50,2 см. куб.
- Система запалювання CDI
- Приводний вал діаметром 8 мм
- Діаметр штанги становить 28 мм
- Ефективна антивібраційна система AntiVibe
- Зручне велосипедне руків'я
- Кущоріз оснащений металевим ножем з 3 лезами
- Спеціальна система ES Start забезпечує легкий запуск пристрою
- Має СЕ маркування
- Надійний паливний насос значно пришвидшує та полегшує запуск мотокоси
- Пристрій укомплектовано високоефективним повітряним фільтром
- Міцний паливний бак об'ємом 0,69 л
- Витрата палива при максимальних навантаженнях може досягати 1,23 л/год
- Кущоріз без системи різки важить 9 кг
Комплектація
- Мотокоса
- Косильна головка Husqvarna
- Ніж для чагарників
- Струна косильна - 72 метра
- Мастило ECHO - 1 літр
- щиток для металевого полотна-1шт
- захисні окуляри (відповідають вимогам ANSI Z 87.1)-1шт
- попереджувальна табличка-1шт
- плечовий ремінь-1шт
- стопор-1шт
- торцевий ключ-1шт
- Г-подібний ключ-1шт
- Інструкція з експлуатації
- гарантійний талон
- коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 500 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 500 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Виробник | Echo |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність двигуна | 2.94 к. с. |
| Країна виробник | Японія |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Ширина | 680 мм |
| Довжина | 1840 мм |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 50.2 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.69 л |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Харчування | Бензин |
| Потужність двигуна, л. с | 2.9 л.с |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Клас | побутовий |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Штанги | Алюміній |
| Вага | 9.0 кг |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Оберти двигуна | 10000 об/хв |
| Ширина захоплення волосіні | 500 мм |
| Діаметр волосіні | 3.0 мм |
| Ширина захоплення ножа | 230 мм |
| Діаметр вала | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 942 ₴








