Senci BSG4000-II - продуктивний бензиновий генератор з номінальною потужністю 3,3 кВт, при роботі генерує напругу 220, яку можна використовувати для підключення електроінструментів або обладнання. На корпусі є 2 розетки на 220. Вбудований бак на 15 л дозволяє працювати до 7 годин при навантаженні 100%. У цій модифікації генератора встановлений електростартер.
Основні переваги Senci BSG4000-II:
- 2.8 кВт – номінальна потужність
- 3.1 кВт - максимальна потужність
- 220 В - вихідна напруга
- 2 розетки 230В
- Електростартер
- Вихід 12 В для заряджання акумуляторів
- Вольтметр
- Синхронний альтернатор з мідною обмоткою
- 223 куб.см - об'єм двигуна
- 7,5 к.с - потужність двигуна
- 15 л - об'єм паливного бака
- 1.2 л/год – витрата палива при навантаженні 100%
- 9.5 год – час роботи при навантаженні 100%
- Захист корпусу за стандартом IP23
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Генератор бензиновий Senci BSG4000-II
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Двигун | |
| Споживання палива | 1.2 л/год |
| Марка двигуна | SC 230 |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Потужність двигуна | 4.6 к. с. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52.5 кг |
| Ширина | 490 мм |
| Довжина | 625 мм |
| Висота | 510 мм |
| Основні | |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Час безперервної роботи | 11 годин |
| Номінальна сила струму | 12.1 А |
| Конструкція | Портативна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 3.1 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Виробник | Senci |
| Режим роботи | Безперервний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | SENCI SV230 |
| Тип запуску | електростартер, ручний |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Охолодження | повітряне |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Китай |
| Вид пального | Бензин |
| Тип встановлення | портативний |
| Потужність двигуна, л. с | 7.5 л.с |
| Країна торгової марки | Китай |
| Клас | професійний, побутовий |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | є |
| Вага | 52.5 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Розміри | 62.5x49x51 см |
| Призначення | для компресора, для дачі, для квартири, для котла, для кемпінгу, для гаража, для дому |
| Потужність | 2.8 кВт |
| Можливість встановлення автоматики | є |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Потужність номінальна 1ф | 2.8 кВт |
| Потужність максимальна 1ф | 3.1 кВт |
| Реалізація | відкрите |
| Акумулятор у комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 974 ₴




