
Теплова електрична гармата Термія 6000 (АО ЕВО 6,0/0,4 ТП (230 В)/(3*400 В) К)
5 964 ₴
- Немає в наявності
- Код: АО ЭВО 6,0/0,4 ТП (230В)/
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Теплова електрична гармата Термія 6000- пересувний електричний обігрівач з вбудованим вентилятором для швидкого обігріву великих приміщень. Циліндрична форма корпусу забезпечує сконцентрований спрямований потік теплого повітря на велику відстань. Це дозволяє досягти більш високої температури повітря, що виходить.
Переваги електричних гармат Термія 6000
- Номінальна потужність становить 3-6 кВт
- Підходить для трифазного живлення
- Вбудовані вентиляторні вузли і термостати італійського виробництва
- Продуктивність теплової гармати дозволяє їй нагрівати до 400 м3 повітря протягом години
- Два ступені регулювання потужності
- Корпус двигуна і крильчатка виготовлені з антикорозійного алюмінієвого сплаву
- Міцний металевий корпус з високоякісним полімерним покриттям
- Нагрівальні елементи, виконані з нержавіючої сталі
- Захист від перегріву
- Надійний вбудований термостат підтримує стабільну температуру повітря
- Можливість роботи в режимі вентилятора
- Ступінь захисту оболонки-IP 22
- Вага гармати становить 9,3 кг
Комплектація
- Теплова гармата
- Без шнурів живлення (внутрішня колодка для підключення до мережі живлення)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Непрямого нагріву |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Продуктивність | 400 куб.м/год |
| Теплова потужність | 6 кВт |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Гарантійний термін | 42 міс |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 6 кВт |
| Напруга живлення | 220 В, 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Таймер | Ні |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Безсхідчасте регулювання потужності | Ні |
| Фотоелемент | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 306 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Висота | 418 мм |
| Вага | 9.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкції |
| Харчування | мережа (380 В), мережа (220 В) |
| Габарити | 540x306x418 мм |
| Клас захисту | IPx2 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кабель у комплекті | Да |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Вага | 9.3 кг |
| Потужність | 6 кВт |
| Регулятор потужності | Да |
| Об'єм паливного бака | Немає даних |
| Робочий струм | 3x9 А |
| Вбудований терморегулятор | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 964 ₴

