
Щітка дискова латунна Pferd 70*15 мм з хвостовиком 6 мм
722 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4007220153116
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка дискова латунна Pferd - витратний матеріал для очищення, знепилювання, вирівнювання, очищення зварних швів, легкого видалення задирок, видалення корозії та фарби. Під час роботи рекомендується дотримуватися від 6000 до 9800 об/хв.
Щітки з ниткою з латунного дроту підходять для особливих застосувань, таких як обробка поверхонь деталей з міді та латуні. Порівняно зі сталевим дротом, латунний дріт м'якший і гнучкіший. Для всіх щіток з латунним дротом PFERD використовує дріт якості CuZn37. Латунний дріт витримує температуру до 180 °C.
Робочий інструмент:
- Пряма шліфмашина
- Привід із гнучким валом
- Дрилі та шурупокрути
Типи робіт:
- Очищення поверхні
- Зачищення задирок
- Зняття оксидного шару
Оброблювані матеріали:
- Мідь
- Латунь
- Цинк
- Інші м'які кольорові метали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | корщетка (оснастка для інструменту) |
| Довжина щітки | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | щітка дискова |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр дроту | 0.3 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Діаметр щітки | 70.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722 ₴
