
Щітка трубчаста Pferd IBU 30100/3/8 BSW ST 0,20 (4007220660744)
281 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4007220660744
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підходить для видалення задирок і чищення труб, різьблення, муфт і циліндрів. Поряд з різьбленням деякі інструменти мають хвостовик.
Оброблювані матеріали:
- чавун
- дерево
- реактопласти
- еластомери
- термопласти
- Сталь, сталеве лиття
Виды обробки:
- Нанесення шорсткості на поверхню
- зачистка задирок
- зачистка
- зняття лаку
- видалення іржі
- Зняття шарів окису
Види приводних пристроїв:
- дриль
- Ручна обробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип інструменту | корщетка (оснастка для інструменту) |
| Довжина щітки | 100 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Діаметр щітки | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | щітка чашкова |
| Діаметр дроту | 0.2 мм |
| Посадковий отвір | 3/8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281 ₴
