
Диск алмазний DI-STAR 1A1RSS/C3-W 400x3,5/2,5x25,4-11,5 Meteor H15 (12385055027) для бетону
8 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12385055027
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DISTAR 1A1RSS Meteor H15 – алмазний диск, який використовується як основний витратний матеріал при різі середньо- та сильноармованого бетону. Залежно від твердості матеріалу можливе використання без подачі води в зону різу. Наприклад, з м'якими матеріалами різ відбувається на суху, з більш твердими вже обов'язково додатково охолодження водою. Ресурс одного диска за правильного використання становить 800 пог.м, за середньої швидкості різу 2,75 м/хв.
Робочий інструмент
- Ручний бензоріз
- Швонарізчик
Види робіт:
- Сухий різ
- Мокрий різ
Оброблювані матеріали:
- Сильноармований бетон
- Середньоармований бетон
- Неармований бетон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Обробка матеріалу | Бетон, Армований бетон, Високоармований бетон |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал кола | Алмаз, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 400 мм |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Товщина | 3.5 мм |
| Виробник | DISTAR |
| Призначення | Відрізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментований |
| Режим роботи | Сухий, мокрий |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Толщина диска | 3.5 мм |
| Оброблюваний матеріал | Бетон |
| Макс. оберти | 4800 об./хв |
| Висота сегмента | 15.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 379 ₴
