
Диск алмазний Klingspor DT 902 A Special 450x25,4 мм для асфальту
12 971 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325130
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Klingspor DT 902 A Special - алмазний диск із сегментами висотою 12 мм для різання асфальту, пісковику, свіжого бетону та стяжки. Завдяки нещільному розташуванню сегментів забезпечується ефективне видалення пилу та максимально швидкий різ. Для найкращих результатів необхідно використати водне охолодження.
Робочий інструмент
- Швонарізчик
Види робіт:
- Сухий різ
- Мокрий різ
Оброблювані матеріали:
- Асфальт
- Піщаник
- Свіжий бетон
- Стяжка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр внутрішній | 254 мм |
| Обробка матеріалу | Бетон, Піщаник, Асфальт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал кола | Алмаз, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 450 мм |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Товщина | 3.7 мм |
| Виробник | Klingspor |
| Призначення | Відрізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментований |
| Режим роботи | сухий, мокрий |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Толщина диска | 3.7 мм |
| Оброблюваний матеріал | Асфальт |
| Макс. оберти | 4300 об./хв |
| Висота сегмента | 12.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 971 ₴
