
Щітка дискова Pferd POLISCRATCH 100*20 мм M14
2 329 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4007220892459
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Pferd POLISCRATCH - відмінно підходить для обробки та видалення м'яких матеріалів, таких як герметик та антибарабанна суміш. Найбільш підходить для отримання шорстких поверхонь з ефектом піскоструминної обробки завдяки особливій геометрії матеріалу нитки. При роботі рекомендується дотримуватися від 1200 до 3500 об/хв.
Спеціальний дріт PFERD має високу міцність на розтяг і втомну міцність на вигин. Це гарантує оптимальне зношування дроту, а також тривалий термін служби інструменту навіть за екстремальних умов роботи зі щіткою. Сталевий дріт витримує температуру до 300 °С. Щітка відрізняється збільшеним терміном служби, тому що її можна повторно ув'язнити за допомогою точильного бруска.
Робочий інструмент:
- Кутова шліфувальна машина
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина
- Гнучкий приводний вал
- Прямошліфувальна машина
Типи робіт:
- Очищення
- Вилучення задирок
- Вилучення іржі
- Видалення фарби
- Видалення оксидних шарів
- Надання шорсткості
Оброблювані матеріали:
- Чавун
- Еластомери
- Сталь, сталеве лиття
- Деревина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | корщетка (оснастка для інструменту) |
| Довжина щітки | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | щітка дискова |
| Діаметр дроту | 0.6 мм |
| Посадковий отвір | M14 |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр щітки | 100.0 |
- Ціна: 2 329 ₴
