
Борфреза конічна Pferd SKM 0618/6 Z3 PLUS (4007220047293)
654 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4007220047293
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза конічної форми по DIN 8032 з зубами по DIN 8033, з плоским наконечником. Підходить для грубої і тонкої обробки.
Оброблювані матеріали:
- Алюмінієві сплави тверді
- Жароміцні матеріали
- Сплави на основі кобальту
- Інші кольорові метали
- Сплави на основі нікелю (напр., Інконель і Хастеллой)
- Нерж. сталь (INOX)
- Чавун
- Сірий / високоміцний чавун (GG / GJL, GGG / GJS)
- Ковкий чавун
- Чорносердечний ковкий чавун (GTS, GJMB)
- Білосердечний ковкий чавун (GTW, GJMW)
- Сталь, сталеве лиття
- Загартовані поліпшені сорти стали вище 1.200 Н / мм2 (38 HRC)
- Цементовані сталь
- Інструментальна сталь
- Сталь
- Сталь до 1.200 N / мм2 (до 38 HRC)
- Сталеве лиття
Види обробки:
- фасонне фрезерування
- вирівнювання зварних швів
- зачистка задирок
- підготовка проломів
- обробка площині
- фрезерування
- обробка зварних швів
Види приводних пристроїв:
- Привідні пристрої з гнучким валом
- Прямі шліфувальні машини
- Стаціонарні машини
- Робототехніка
- Верстат
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Додаткові | |
| Кут конуса | 18.0 |
| Тип насічки | Перехресна |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 18 мм |
| Висота хвостовика | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 6.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | конічна |
| Матеріал | Карбід вольфраму |
| Ширина наконечника | Немає даних |
| Робоча довжина | 18 мм |
| Макс. оберти | 32000 об/хв |
| Мін. оберти | 13000 об/хв |
| Кут наконечника | 18 |
| Зуб | 3 PLUS |
| Тип профілю | Гостроконічний |
| Сфера застосування | Сталь, Чавун, Алюміній, Мідь, Латунь, Бронза, Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴
