
Акумуляторна болгарка GTM AGC18/125BL безщіткова без АКБ та зарядного пристрою
3 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: AGC18/125BL_BARE TOOL
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM AGC18/125BL - безщіткова кутова шліфувальна машина (болгарка) професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. Інструмент призначений для роботи з відрізними та зачистними кругами, чашками та щітками діаметром до 125 мм. Болгарка обладнана 3-ступінчастим перемикачем обертів, що дозволяє регулювати швидкість обертання круга від 3000 до 8500 об/хв.
Основні переваги GTM AGC18/125BL:
- Інструмент професійного класу
- Безщітковий двигун
- 125 мм – максимальний діаметр круга
- 3-ступеневе регулювання обертів
- 3000-8500 об/хв - максимальні оберти круга
- Підтримання обертів під навантаженням
- Захист від перевантаження
- Поліпшена система охолодження двигуна
- Поліпшена конструкція редуктора
- Прогумована рукоятка
Комплектація:
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина GTM AGC18/125BL
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Ключ
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Кейс |
| Плавний пуск | Немає |
| Країна торгової марки | Україна |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 2.85 кг |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Індикація заряджання | Є |
| Контроль обертів | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴

