
Мийка високого тиску Karcher HD 10/21-4 S (1.286-916.0)
104 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1.286-300.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мінімийка високого тиску Karcher HD 10/21-4 S — апарат високого тиску для мийки холодною водою під високим тиском.
Призначення: миття та очищення помірно брудних автомобілів, парканів і огорож, інструментів, садово-городнього інвентарю, велосипедів, мототехніки, садових і паркових доріжок, фасадів будівель, басейнів, монолітних споруд тощо.
Особливості мийних апаратів ТМ Karcher
Надійний двигун із водяним охолодженням
Зручні та легкі в експлуатації
Компактні для зберігання і транспортування
Легке під'єднання шланга до апарата
Система безпеки:
блокіратор запобігає випадковому увімкненню апарата
вимкнення двигуна у разі підвищення напруги в мережі
блокування ручки ручного пістолета-розпилювача
вимкнення мотора у разі вимкненого пістолета
захист від надлишкового тиску
Переваги Karcher HD 10/21-4 S
Пістолет високого тиску EASY!Force забезпечує додатковий комфорт оператора
Швидкодійні роз'єми EASY!Lock пришвидшують процес прибирання
Вбудований дрібнокомірчастий фільтр води надійно захищає насос високого тиску від потрапляння частинок бруду
4- полюсний електродвигун із водяним охолодженням
Латунна головка циліндрів і керамічні поршні
Великі прогумовані шини для зручного переміщення
Споживана потужність становить 8 кВт
За хвилину роботи апарат може використовувати до 16,7 л води
Надійна система охолодження двигуна
Мийка може використовувати воду до 60 °C
Тиск води на виході складаний до 210 барів
Зручні габарити (560x500x1090 мм)
Порівняно невелика вага (62,8 кг)
Комплектація
Пістолет із м'якою накладкою
Шланг високого тиску, 10 м
Струминна трубка, 850 мм
Потужне сопло
5 причин купити мийку HD 10/21-4 S в Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна вигідно купити мийний апарат високого тиску для робіт з миття, очищення або прибирання. Інтернет-магазин Укрсервіс — офіційний дилер ТМ Karcher. Вся продукція сертифікована та постачається з оффіціальною гарантією якості. Якщо Вас цікавить, як вибрати мийку високого тиску, менеджери допоможуть Вам підібрати потрібну модель.
Інструкція експлуатації мийки високого тиску HD 10/21-4 S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Живлення | Мережа 380В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 63 кг |
| Довжина шланга | 10 м |
| Клас | професійна |
| Комплектація | шланг, пістолет, сопло |
| Макс. тиск | 230 бар |
| Макс. температура | 60 C |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал помпи | латунь |
| Мін. тиск | 30 |
| Потужність двигуна | 8000 |
| Харчування | мережа (380 В) |
| Розміри | 109x56x50 см |
| Витрата води | 1000 л/хв |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 999 ₴



